Finalja e madhe UEFA CHAMPIONS LEAGUE është afër

Finalja e madhe UEFA CHAMPIONS LEAGUE është afër

Edhe këtë herë për të gjithë adhuruesit e sportit, Kujtesa dhe Birra Peja, momentet më interesante i sjellin pranë jush. Në ekranin gjigant në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, këtë të shtune me datë 1 Qershor, mund t’a ndiqni transmetimin e lojës LIVE.
Padyshim që për të pranishmit, do të ketë surpriza të shumta si çdoherë tjetër. Përgatituni për muzikë, DJ, argëtim, adrenalinë, aktivitete të ndryshme pije e ushqim FALAS si dhe për herë të parë emisioni ‘Studio Champions’ me moderatorët e Kujtesa Sport do te realizohet nga sheshi me mysafir special Mc Kresha.
Tottenham Hotspur vs Liverpool FC
cila do fitoj, ju mbetet me zbulu në aktivitetin e radhës të organizuar për ju nga #Kujtesa dhe #BirraPeja
Ju presim nga ora 20:00