Foto të deputetit të gjakosur

Foto të deputetit të gjakosur

Kryetari i grupit Parlamentar i Partisë Demokratike të Shqipërisë, i cili njëherësh është edhe nënkryetar i partisë, është parë i gjakosur pas tentimit për të hyrë me dhunë në sallën e gjyqit ku po mbahet shqyrtimi për masën ndaj 23 të arrestuarve në Kukës si të dyshuar për djegien e sportevele në Rrugën e Kombit.

PD-ja e ka cilësuar dhunim përplasjen me deputetët e opozitës.

“Policia dhunon Kryetarin e Grupit Parlamentar të PD dhe nënkryetarin e PD Edmond Spaho!”, thuhet në reagimin e PD-së./Insajderi.com