Foto të reja nga takimi Rama, Limaj dhe Kurti

Foto të reja nga takimi Rama, Limaj dhe Kurti

Gjatë ditës së sotme janë takuar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, dhe lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti.

  • Emisionin “Patriotët e Çmendur” te InDoks, shikojeni në këtë LINK

Së bashku me ta ishte i pranishëm edhe kreu i deputetëve të PS-së, Taulant Balla.

Ata janë parë së bashku në një tavolinë, dhe deri më tani nuk dihen detajet e takimit./Insajderi.com