Fushë Kosovë: Arrestohet një femër për prostitucion

Fushë Kosovë: Arrestohet një femër për prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar të premten në Fushë Kosovë një femër të dyshuar për prostitucion, shkruan Insajderi.

E dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

“Lidhur me rastin, është arrestuar e dyshuara femër kosovare dhe e njëjta, pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.Insajderi.com