Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme

Ministrja e punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, pritet të raportojë sot para deputetëve të Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë, njofton Insajderi.

Ajo do të raportojë për planin legjislativ të ministrisë të cilën e udhëheq.

Ky komision do të mblidhet në orën 10:00. /Insajderi.com