Gjakovarja sulmon policet pasi i shqiptuan gjobë

Gjakovarja sulmon policet pasi i shqiptuan gjobë

Në Gjakovë është arrestuar një femër nga Gjakova tw shtunwn pasi e njëjta dyshohet se ka rrahur zyrtaret policore pasi këto të fundit i shqiptuan gjobë.

“Rr. Nënë Tereza, Gjakovë 22.08.2020 – 17:20. Është arrestuar e dyshuar femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar verbalisht zyrtaret policore, pas shqiptimit të gjobës”, thuhet në raportin e policisë.

Por e dyshuara me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Insajderi.com