Gjakovë: E shqetëson një femër në telefon dhe hapë llogari në emër të saj, arrestohet

Gjakovë: E shqetëson një femër në telefon dhe hapë llogari në emër të saj, arrestohet

Një femër në Komunën e Gjakovës është ankuar se ndjehet e shqetësuar pasi një person e shqetëson në telefon.

Madje, sipas saj, ai ka hapur llogari nëpër rrjetet sociale në emër të saj.

Policia e Kosovës, ka raportuar se personi i dyshuar gjendet në arrati.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar e shqetëson në telefon dhe i njëjti ka hapur llogari në rrejte sociale në emër të ankueses. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftim. /Insajderi.com/