Gjendet i vdekur një person në Gjakovë

Gjendet i vdekur një person në Gjakovë

Një person është gjetur pa shenja jetë të mërkurën në Gjakovë.

Hetimet lidhur me rastin janë duke vazhduar.

Kështu ka bërë të ditur për Insajderi-n nga Policia Rajonale e Gjakovës

“Rreth orës 13:00 është gjetur trupi i pajetë, në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe autoambulanca, me ç’rast është konfirmuar vdekja e tij. Hetimet po vazhdojnë”, thuhet në përgjigjen e policisë./Insajderi.com