Gjendet një burrë i vdekur në Istog

Gjendet një burrë i vdekur në Istog

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete të enjten rreth orës 13:00 në Istog, njofton Insajderi.

Siç njofton Policia e Kosovës për raportit 24 orësh, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar është gjetur i vdekur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport./Insajderi.com