Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar të Maqedonisë së Veriut

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar të Maqedonisë së Veriut

Sot diku rreth orës 09:45 minuta një këmbësor i rastit ka denoncuar se në Lumin Vardar në afërsi të Qendrës Sportive “Jane Sandanski” ka vërejtur një trup të pajetë.

Pjestarë të policisë dhe ekipet tjera kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe klane nxjerr nga uji trupin e pajetë, ndërsa nga ekipi i ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekje pa shenja dhune. Gruaja është e moshës rreth 50 vjeçe. /Insajderi.com