Gjendet pesë ditë pasi u zhduk, thotë se është dhunuar nga një burrë

Gjendet pesë ditë pasi u zhduk, thotë se është dhunuar nga një burrë

Policia e Kosovës njofton se të martën është paraqitur në stacionin policor në Gjakovë vajza e cila pesë ditë më parë ishte raportuar e zhdukur.

Sipas policisë, e njëjta ka deklaruar se ka qenë e dhunuar nga një i dyshuar.

Ky i fundit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Ndërsa, rasti është duke u hetuar./Insajderi.com