Gjilan: Një grua shkel me veturë një këmbësore e cila lëndohet

Gjilan: Një grua shkel me veturë një këmbësore e cila lëndohet

Një grua në Gjilan teksa po drejtonte veturën ka shkelur një këmbësore në rrugë.

Femra e lënduar është dërguar ne tretman mjekësor kur më pas është liruar.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën, duke mos përshtatur shpejtësinë me kushtet e rrugës në vend banim, godet këmbësoren-viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi. /Insajderi.com