Gjuajti me armë zjarri në dasmë – Policia ia konfiskon atë

Gjuajti me armë zjarri në dasmë – Policia ia konfiskon atë

Policia e Kosovës ka raportuar së në një dasmë në Fushë Kosovë ka pasur të shtëna armësh, dje rreth orës 18:00.

“Është raportuar se në një aheng familjar ka të shtëna me armë zjarri, policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pronari ka dorëzuar armën me gaz dhe katër gëzhoja të kalibrit 9mm”.

Më urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./ Insajderi.com