Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

Kanë ndodhur të shtëna me armë zjarri në Prishtinë në orën 21:20, njofton Insajderi.

Lajmin për Gazetën Online Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

Në raportin e policisë thuhet se gjuajtja më armë ka ndodhur në rrugën ‘Ukshin Hoti’, ku të shtënat kanë ardhur nga persona që ishin në lëvizje në dy vetura.

Aktualisht njësitet policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë nduke u marrë me rastin./Insajderi.com