Godet një person me veturë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Godet një person me veturë dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Një person në qytetin e Kaçanikut ka goditur me veturën e tij në këmbësor, njofton Insajderi.

Policia sqaron se shoferi që shkaktoi aksidentin, pasi kishte goditur këmbësorin ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Në raportin e policisë gjithashtu bëhet e ditur që personi që është goditur është person me nevojat të veçanta dhe lëndimet që i ka marrë janë të mëdha.

Ai është dërguar në qendrën emergjente të qytetit ku po vazhdon të trajtohet.

Policia ende nuk ka arritur ta kapë personin që e shkaktoi aksidentin./Insajderi.com