Një grua goditet nga vetura

Një grua goditet nga vetura

Në Gjilan një person në veturë ka shkelur një këmbësore grua.

Ngjarja ka ndodhur në Komunën e Gjilanit të martën rreth orës 12:00.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor është liruar.

Policia njofton se “kjo goditje me veturë” ka ndodhur nga pakujdesia e shoferit. /Insajderi.com