Haradinaj del nga takimi me Thaçin e Veselin

Haradinaj del nga takimi me Thaçin e Veselin

Ka përfunduar takimi në mes tre liderëve institucional, kryeministrit Ramush Haradinaj, presidentit Hashim Thaçi dhe kryeparlamentarit Kadri Veseli me ambasadorin amerikan Philip Kosnett.

I pari që ka dal nga takimi ishte ambasadori amerikan, ndërsa, posa kanë dal nga ndërtesa e Kuvendit, Haradinaj, Pacolli dhe Limaj.

Deri tash askush nga liderët nuk ka dhënë deklarata për media.