Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër

Kryeministri Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka emëruar në postin e zëvendësministrit në ministrinë e Mjedisit Planifikimit Hapësinor, Besim Demin.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Demi me anë të një postimi në Facebook.

“Nga sot mu dha besimi nga Kryeministri Haradinaj për pozitën zëvendësministër ne Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor”, ka shkruar ai.