Haradinaj mbanë sot konferencë për media

Haradinaj mbanë sot konferencë për media

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar në Kuvendin e Republikës së Kosovës, Besnik Tahiri, do të mbajnë sot (e mërkurë) konferencë për media, njofton Insajderi.

Konferenca pritet të fillojë nga ora 13:00.

Nuk dihet arsyeja e mbajtjes së kësaj konference.

“Të mërkurën me 7 prill 2021, në ora 13:00, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, z. Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kuvendin e Republikës së Kosovës z. Besnik Tahiri, mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftimin për medie të kësaj partie./Insajderi.com