Haradinaj shoqërohet nga një zv/kryeministër, Limaj del i vetëm – pamje nga takimi i liderëve

Haradinaj shoqërohet nga një zv/kryeministër, Limaj del i vetëm – pamje nga takimi i liderëve

Takimi mes presidentit Thaçi dhe krerëve të partive të koalicionit qeverisës ka përfunduar.

Kryeministri Haradinaj dhe dy zëvendëskryeministrat, Behxhet Pacolli e Fatmir Limaj, tashmë janë larguar nga objekti i Presidencës.

Asnjëri nga ta nuk është prononcuar për media pas daljes nga takimi.

Për të parë videon, klikoni këtu: Video