Haradinaj: Zemra jonë sonte është në Prishtinë dhe në Tiranë

Haradinaj: Zemra jonë sonte është në Prishtinë dhe në Tiranë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se sonte zemrat e shqiptarëve janë në Prishtinë dhe në Tiranë, në përkrahje të Kosovës dhe Shqipërisë, njofton Insajderi.

“Forca Kosovë, Forca Shqipëri! Zemra jonë sonte është në Prishtinë dhe Tiranë. Gjithmonë me Ju!”.

Aktualisht Shqipëria po e zhvillon duelin kundër Anglisë, në “Air Albania”.

Ndërsa Kosova me fillim nga ora 20:45, do ta zhvillojë ndeshjen kundër Suedisë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Të dyja takimet luhen në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Qatar 2022”./Insajderi.com