Haset nga roja i pyllit duke vjedhur drunjë, por pastaj e sulmon rojën fizikisht

Haset nga roja i pyllit duke vjedhur drunjë, por pastaj e sulmon rojën fizikisht

Një person në Istog ka hyrë në një pyll për të vjedhur drunjë dhe ka hasur në rojën e pyllit.

Më pas ai ka përdorur dhunë fizike mbi rojën e pyllit.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, njofton Insajderi.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com