Haxhi Avdyli: Puna e madhe fillon tani

Haxhi Avdyli: Puna e madhe fillon tani

“Puna e madhe fillon tani. Për qytetarin dhe me qytetarin”, përcjell Insajderi.

Kështu ka deklaruar deputeti në legjislaturën e fundit, Haxhi Avdyli, teksa ka postuar një fotografi me presidenten në detyrë, Vjosa Osmani, Donika Gërvallën dhe Faton Peci.

Sipas rezultateve të para nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Osmani, Avdyli, Gërvalla e Paci, kanë arritur që të sigurojnë ulëse në Kuvendin e Kosovës.

Vjosa Osmani brenda Lëvizjes Vetëvendosje ka garuar me iniciativën e saj “Guxo”. /Insajderi.com

 

Puna e madhe fillon tani. Për qytetarin dhe me qytetarin.

Posted by Haxhi Avdyli on Friday, 19 February 2021