Hoti e Bajrami vizitojnë sot BQK-në

Hoti e Bajrami vizitojnë sot BQK-në

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pritet të vizitojë sot Bankën Qendrore të Kosovës, transmeton Insajderi.

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media nga Qeveria, në njoftimin e të cilëve thuhet se së bashku me Hotin do të jetë edhe Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami.

Hoti dhe Bajrami do të shkojnë në BQK në ora 14:00.

“Kryeministri Avdullah Hoti bashkë me ministren e Financave, Hykmete Bajrami, vizitojnë Bankën Qendrore të Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Bankës Qendrore të Kosovës KOHA: 14:00”, thuhet në njoftim. /Insajderi.com