Hoti e Zemaj vizitojnë Klinikën Infektive

Hoti e Zemaj vizitojnë Klinikën Infektive

Klinika Infektive të enjten do të vizitohet nga kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Bashkë me ta do të jetë edhe u.d i drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, njofton Insajderi.

Kjo vizitë vjen një ditë pas prezantimit të masave anti-COVID nga Qeveria Hoti – kufizime të reja që sot pritet të hidhen në votim. /Insajderi.com