Hoti: Stabilitet – Normalitet – Zhvillim

Hoti: Stabilitet – Normalitet – Zhvillim

Shefi i Qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti, paralajmëron stabilitet, normalitet dhe zhvillim në vend, njofton Insajderi.

Shkurtazi ai përdori këto tri fjalë në një postim në Facebook, duke mos dhënë asnjë detaj më shumë.

“Stabilitet.Normalitet.Zhvillim”, ka shkruar Hoti.

Ky shkrim I tij vjen disa ditë para se të fillojë fushata zgjedhore në Kosovë, për zgjedhjet nacionale që pritet të mbahen më 14-shkurt. /Insajderi.com