Hoti takohet me zyrtarin e lartë të BE-së

Hoti takohet me zyrtarin e lartë të BE-së

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, do të takohet të enjten me takim komisionerin për Fqinjësi dhe Zgjerim të BE-së, Oliver Varhelyi.

Takimi do të zhvillohet duke filluar nga ora 11:00, njofton Insajderi.

Pas takimit do të ketë një konferencë të përbashkët për media, e cila fillon në ora 11:25 sipas agjendës së planifikuar. /Insajderi.com