I plagosuri në Klinë është në gjendje të rëndë shëndetësore

I plagosuri në Klinë është në gjendje të rëndë shëndetësore

Personi i cili është plagosur të mërkurën në Klinë është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Viktima ishte dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës, e më pas është bartur te Qendra Klinike Universitare e Kosovës.

Klankosova.tv ka raportuar se gjendja e pacientit nuk është e mirë.

Po ashtu, u raportua se i plagosuri dhe i dyshuari nuk kanë lidhje familjare. /Insajderi.com