Policia njofton se 62-vjeçari me iniciale Th.R ka humbur jetën në Durrës pasi ra aksidentalisht nga një ndërtesë.
Policia e Durrësit ka i" />

Policia jep detaje për 62-vjeçarin që vdiq në Durrës

Policia jep detaje për 62-vjeçarin që vdiq në Durrës

Policia njofton se 62-vjeçari me iniciale Th.R ka humbur jetën në Durrës pasi ra aksidentalisht nga një ndërtesë.

Policia e Durrësit ka identifikuar personin, i cili humbi jetën mbrëmjen e djeshme pasi ra nga kati i gjashtë i një ndërtesë në zonën e Currilave në këtë qytet. Sipas Policisë viktima është 62-vjeçari me iniciale Th.R, i cili është rrëzuar aksidentalisht nga ndërtesa.

Njoftimi i Policisë;

Durrës/Informacion paraprak . Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.