Ilda flet për marrëdhënien me yllin e Kombëtares shqiptare

Ilda flet për marrëdhënien me yllin e Kombëtares shqiptare

Bejleri është një ndër moderatoret sportive më të komentuara të ekraneve shqiptare. Ajo është përfolur për lidhje me futbollistin Bekim Balaj dhe së fundmi është pyetur rreth tij.

E ftuar në puntatën e fundit të ‘E diell’, Bjeleri u vendos përballë pyetjes ku i duhej të zbulonte se kush është futbollisti më i zgjuar sipas saj, më shumë në Insporti.com.