Kanë arritur në Kuvend të Kosovës, zyrtarë të Lidhjes Demokratike aty ku për pak pritet që të mbahet takimi me kreun e LV-së, Albin Kurtin." />

Isa Mustafa mbërrin në Kuvend për ta nisur takimin me Albin Kurtin

Isa Mustafa mbërrin në Kuvend për ta nisur takimin me Albin Kurtin

Kanë arritur në Kuvend të Kosovës, zyrtarë të Lidhjes Demokratike aty ku për pak pritet që të mbahet takimi me kreun e LV-së, Albin Kurtin.
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa është parë duke hyrë në Kuvend së bashku me nënkryetarët e partisë, Agim Veliun, Lutfi Hazirin dhe Vjosa Osmanin.Takimi fillimisht ishte paraparë që të nis në ora 14:00, mirëpo, me kërkesë të LDK-së, është shtyrë për një orë.