Istog: Arrestohet pasi kishte sulmuar vazhdimisht gruan e tij

Kishte rrahur vazhdimisht gruan e tij në Istog, pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Istog: Arrestohet pasi kishte sulmuar vazhdimisht gruan e tij

Është arrestuar një person në Istog pasi ka sulmuar vazhdimisht gruan e tij.

Në raportin e Policisë së Kosovës me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti në vazhdimësi ka sulmuar fizikisht dhe psiqikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Insajderi.com/