Ja merr peng kopenë pasi ia dëmtoi livadhin

Ja merr peng kopenë pasi ia dëmtoi livadhin

Policia ka raportuar se ka arrestuar një person të dyshuar pasi që një person i kishte dëmtuar livadhin me kopetë e tij dhe si pasojë e kësaj ai ia kishte mbajtur kopenë me dhunë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Rracaj të komunës së Gjakovës. Ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Insajderi.com