Ka ndërruar jetë edhe një person nga Covid-19 në Kamenicë

Ka ndërruar jetë edhe një person nga Covid-19 në Kamenicë

Ka vdekur edhe një person nga Kamenica si pasojë e infektimit me Coronavirus, njofton Insajderi.

Personi në fjalë ka vdekur mbrëmë, dhe lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati në profilin e tij në Facebook.

Nga njoftimi i Kastratit mësohet se i ndjeri ishte I moshës 73 vjeçare./Insajderi.com