Kadri Veseli largohet nga Kosova, zgjedh Gjermaninë për pushimet e fundvitit

Kadri Veseli largohet nga Kosova, zgjedh Gjermaninë për pushimet e fundvitit

Ka mbetur vetëm edhe një ditë larg natës së ndërrimit të motëmoteve.

Lideri i Partisë Demokratikë të Kosovës, Kadri Veseli, ka zgjedhur Dusseldorf-in e Gjermanisë, për ta pritur Vitin e Ri, bashkë me gruan dhe fëmijët e tij.

 

 

Portali Indeksonline ka publikuar disa fotografi të Veselit dhe familjes së tij në aeroportin e qytetit gjerman.