Kameramanit i bie të fikt, rrëzohet bashkë me dollapin – Ndërpritet intervista e Bashës

Kameramanit i bie të fikt, rrëzohet bashkë me dollapin – Ndërpritet intervista e Bashës

Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka qenë i ftuar në studion e Çim Pekës për të folur për krizën politike në vend.

Mirëpo kjo dalje e parë e Bashës në një studio televizive, që prej ndërprerjes së protestave të opozitës një muaj më parë, ka nisur me një moment jo të këndshëm. Ndërkohë që Basha fliste, intervista u ndërpre nga një zhurmë në sfond, e ndërsa të dy, bashkë me Pekën mbetën të ngrirë kur dollapi i studios ra live dhe kjo u transmetua.

Kamermanit i bie të fiktë duke u rrëzuar bashkë me dollapin, ndërpresin intervisten.