Rasti ka ndodh" />

Kapen me kokainë e pranga, 3 të arrestuar në Ferizaj

Kapen me kokainë e pranga, 3 të arrestuar në Ferizaj

Policia ka arrestuar tre persona në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit u janë gjetur dhe konfiskuar një qese me 024 gramë kokainë dhe një palë pranga.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Rexhep Bislimi’, mbrëmjen e djeshme.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.