Kapet marihuanë në Prizren

Kapet marihuanë në Prizren

Policia e Kosovës njofton se dje ka kapur një sasi të marihuanës në Prizren.

2.64 gramë marihuanë janë gjetur dhe sekuestruar në këtë qytet.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se të dyshuarit janë intervistuar, si dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Kursre në Dragash, policia sekuestroi 3.82 gramë substancë narkotike. Ndërsa gjatë kontrollit i janë gjetur edhe katër bimë, Canabis Saitva.