Aksident në Lipjan, lëndohen dy persona

Aksident në Lipjan, lëndohen dy persona

Një aksident i cili ka ndodhur në Lipjan, ka lënë dy persona të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:40, në rrugën “Ibrahim Rugova”.

Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Nga informatat e para bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete”, ka thënë ai.

Njësia rajonale e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti. /Insajderi.com