Katër persona të lënduar në një aksident në Vragoli

Katër persona të lënduar në një aksident në Vragoli

Katër persona janë lënduar në një aksident mes dy veturave që ka ndodhur në fshatin Vragoli, pasditen e sotme.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, Zyrtari për Informim në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Bajram Krasniqi.

Njësitet Policore janë në vend të ngjarjes dhe janë duke kryer hetimet e mëtutjeshme.