Katër të vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi

Katër të vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi

Katër persona kanë vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar sot në Mal të Zi, njofton Insajderi.

Rezultatet kanë dalë nga 422 mostra të marra në Institutin e Shëndetit Publik.

Numri më i madh i rasteve është shënuar në komunën e Podgoricës me 60 raste./Insajderi.com