Kërcënohet Ramiz Lladrovci

Kërcënohet Ramiz Lladrovci

Kryetari i Komunës të Drenasit, Ramiz Lladrovici, është kërcënuar të hënën, njofton Insajderi.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Insajderi, vetë Ladrovci.

Ai ka thënë se me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës, dhe nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme.

“Po, jam kërcënuar, rastin e kam paraqitur në Policinë e Kosovës”, ka thënë ai./Insajderi.com