Konfiskohen arsenal armësh dhe substanca narkotike – Arrestohen katër persona

Konfiskohen arsenal armësh dhe substanca narkotike – Arrestohen katër persona

Kater persona janë arrestuar pasi që janë gjetur substancë narkotike dhe armë në banesën e tyre

Policia e Kosovës ka konfiskuar, 131 gram substancë narkotike ë llojit marihuanë, dy thika, një shufër metalike, tre copë fishekë, dy peshore digjitale dhe letra mbështjellëse, një maskë, disa pajisje për përdorimin e narkotikëve dhe 310 euro kesh.

Pas intervistimit, me vendim të Prokurorit një prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa tre të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.