Konfiskohet një armë me 5 fishekë në Fushë Kosovë

Konfiskohet një armë me 5 fishekë në Fushë Kosovë

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës njofton se një personi në Fushë Kosovë i ka sekuestruar një pistoletë me pesë copë fishekë, shkruan Insajderi.

I dyshuari mashkull është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Insajderi/