Konjufca nënshkruan të enjten memorandum bashkëpunimi me Ambasadën Britanike në Kosovë

Konjufca nënshkruan të enjten memorandum bashkëpunimi me Ambasadën Britanike në Kosovë

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca do të nënshkruajë të enjten memorandum bashkëpunimi në mes të Kuvendit të Kosovës, Zyrës së Kryeministrit, Albin Kurti si dhe Ambasadës Britanikë në Kosovë, shkruan Insajderi.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi të dërguar për media.

Takimi do të fillojë në orën 9:30 në zyrën e Konjufcës.

Kujtojmë së Kuvendi i Kosovës nesër do të mbajë seancën e radhës plenare duke filluar nga ora 10:00./Insajderi.com