Koordinohen partnerët e koalicionit Nisma-AKR-PD

Koordinohen partnerët e koalicionit Nisma-AKR-PD

Partnerët e koalicionit parazgjedhor Nisma-AKR-PD, sonte kanë mbajtur një takim, ku janë koordinuar për procesin zgjedhor.

Koalicioni i udhëhequr nga Fatmir Limaj i Nismës Socialdemokrate dhe Behgjet Pacolli i AKR-së, garojnë me moton “Bashkë për Shtetin”.

Ky koalicion ka nominuar kandidat për kryeministër Fatmir Limajn.