Krim në familjen shqiptare, kunati vret kunatën e tij

Krim në familjen shqiptare, kunati vret kunatën e tij

Krim në familje në Paskuqan, kunati qëllon për vdekje kunatën e tij, Enkeleda Çapoku, 38 vjeç

Eredet Çapoku ka goditur me sende të forta kunatën e tij, Enkeleda Çapoku duke e lënë të vdekur

Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës, 38-vjeçarja është vrarë në prezencën e nënës dhe vajzës së saj

Paskuqan, autori i krimit është larguar nga vendi i ngjarjes, policia po punon për kapjen e tij

Krimi në familje në Paskuqan, shkak i vrasjes dyshohet të kenë qenë konfliktet familjare