Kryeministri Hoti ngushëllon familjarët e dy fëmijëve të mbytur

Kryeministri Hoti ngushëllon familjarët e dy fëmijëve të mbytur

Në rrjetin e tij social Facebook, kryeministri Avdullah Hoti ka shprehu ngushëllimet për familjet Tërbunja dhe Salihu, me rastin e humbjes së jetës në mënyrë tragjike të dy fëmijëve të tyre, njofton Insajderi.

“Ju lutem që në emër të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe në emër timin, të pranoni ngushëllimet më të sinqerta”. /Insajderi.com