Kryeminstri Hoti uron dhe paralajmëron kundërshtarët e Liverpoolit: Shihemi sezonin tjetër

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka uruar triumfin e Liverpoolit.

Kryeminstri Hoti uron dhe paralajmëron kundërshtarët e Liverpoolit: Shihemi sezonin tjetër

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i cili njihet edhe si fans i ekipit anglez, Liverpool ka uruar klubin e tij të zemres për trofeun e premierliges pas 30 viteve pritje të gjatë.

Në një postim në Facebook Hoti ka shkruar që kjo ka qenë e ditur nga fillimi.

“Shihemi sezonin tjetër”, ka parajmëruar Hoti kundërshtarët e Liverpoolit. /Insajderi.com/