Kryeprokurori Lumezi del pozitiv me Covid-19

Kryeprokurori Lumezi del pozitiv me Covid-19

Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit njofton opinionin publik se Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, dje e ka bërë testin për Covid19, me ç’rast ka rezultuar pozitiv, njofton Insajderi.

Nga momenti i testimit, Kryeprokurori Lumezi është vetizoluar.

Gjendja shëndetësore e Kryeprokurorit të Shtetit është e stabile dhe është duke e marrë trajtimin e duhur mjekësor./Insajderi.com